پوشاک استوک, واردات پوشاک مارک از دبی

شاید شما هم در جست و جوی منبعی باشید که بتوانید از آن لباس‌های عمده خریداری کنید. جالب است بدانید که امروزه خرید و فروش پوشاک استوک به صورت عمده و کیلویی بسیار در ایران و خارج از ایران رواج دارد. در واقع این بازارهای فروشی از کشورهای دیگر آغاز می‌شوند و در نهایت به یک منبع برای فروش خواهند رسید. برای اکثر کشورهای خاورمیانه این واسه فروش دبی است. این شهر بزرگ هم اکنون منبع بسیاری از لباس‌های استوک است که از اروپا وارد می‌شوند.

پوشاک استوک چیست؟

قبل از اینکه با شهر دبی و منابع فروش آن آشنا شویم بهتر است که ابتدا معنی استوک را بدانیم. استوک در زبان خارجی به معنای “ذخیره شده” است، اما شاید این مفهوم در زبان فارسی کمی متفاوت باشد. لباس‌های استوک در زبان فارسی به لباس‌هایی گفته می‌شود که به صورت نو وارد بازار می‌شوند.

این اجناس ممکن است به دلایل مختلفی به کشورهایی نظیر ایران صادر شوند که از سری آن می‌توان به اختلاف سلیقه اشاره کرد. همچنین ممکن است که لباس‌هایی در یک کشور خارج از مد شناخته شوند، در این صورت به نام استوک وارد بازار‌های داخلی ایران خواهند شد.

همچنین بعضی از فروشگاه‌های معتبر در خارج از ایران, این امکان را به مشتریان خود می‌دهند که پس از دو یا سه روز لباسی را که برده‌اند پس بیاورند؛ این امر ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد از قبیل نامتناسب بودن سایز، نامتناسب بودن رنگ و … یکی دیگر از دلایلی که برخی از لباس‎ها با نام استوک وارد بازار می‌شوند این است که برخی از لباس‌های دیگر در حراج‌ها و مناسبت‌های مختلف آنقدر مورد توجه قرار می‌گیرند که این لباس‌ها فروخته نمی‌شوند، در نتیجه وارد بازار کشورهای دیگر می‌شوند.

اجناس استوک در واقع اجناسی نو هستند و فقط در انبار نگه‌داری شده‌اند. پس اینکه آن‌ها را دست دوم تلقی کنیم کار درستی نیست. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که پوشاک استوک بهتر است یا پوشاک تکه‌ای؟

این درست است که در پوشاک استوک ممکن است شما علاوه بر لباس‌های خود ضایعاتی نیز پیدا کنید اما بطورکل خرید لباس‌های استوک امروزه بسیار رواج شده است و شاید دلیل آن هم این است که لباس‌های استوک چون کیلویی فروخته می‌شوند بسیار ارزان‌تر از خرید تکی هستند که در نتیجه برای مغازه‌داران باعث سوددهی بیشتر خواهد شد.

همچنین پوشاک استوک همانطور که گفته شد لباس‌ها و اجناس نویی هستند که انبار شده‌اند، در نتیجه شما از مرغوبیت جنس به طور حتم راضی خواهید بود و دلیل آن هم این است که معمولاً اجناس اروپایی اصل جز اجناس درجه یک محسوب می‌شوند.

پوشاک استوک؛ مارک با قیمتی کمتر!

شاید شما هم جز کسانی باشید که به مارک پوشیدن علاقه‌مند هستید اما به طور قطع پوشیدن لباس‌های مارک برای شما نوعی چالش است، چرا که امروزه این اجناس با قیمت گزافی به بازار عرضه می‌شوند.

از طریق خرید پوشاک استوک شما می‌توانید مارک مورد نظر خود را از بین مارک‌های موجود انتخاب کنید و سپس آن‌ها را با قیمتی کمتر خریداری کنید. این امکان به ویژه برای مغازه‌داران حائز اهمیت است چرا که هرچقدر جنس آن‌ها از نظر قیمت مناسب‌تر باشد، خریداران بیشتری خواهند داشت.

اجناس استوک معمولاً از کشورهای مختلفی خریداری می‌شوند و منابع مختلفی نیز دارند. این لباس‌ها معمولاً از کشورهای اروپایی وارد می‌شوند، مانند آلمان، ایتالیا و … این اجناس به طور مستقیم وارد کشورهای خاورمیانه‌ای نخواهند شد بلکه یک واسطه در این بین است که می‌توانید از طریق آن جنس مورد نظر خود را تامین کنید.

دبی؛ واسطه فروش پوشاک استوک!

دبی یکی از کشورهایی است که به عنوان این واسطه بین فروشندگان اروپایی و خریداران عمل می‌کند. دبی از لحاظ موقعیتی به گونه‌ای قرار گرفته است که می‌تواند به تمامی کشورها صادرکننده باشد و یکی از این کشورهای مقصد نیز ایران است.

همه ساله تعداد بسیاری پوشاک استوک و کتونی‌های مختلف در حجم انبوه به کشور وارد می‌شوند که این میزان اغلب برای فروشندگان و خریداران سوددهی بسیاری دارد. همانطور که می‌دانید خوش‌پوشی جزئی از ذات انسان است ولی شاید همگان توان مالی خرید اینگونه لباس‌ها را نداشته باشند. در این صورت پوشاک استوک به کمک شما می‌آید و می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر لباس مارک بپوشید.

در این زمینه ایران بازار مصرفی بسیار بزرگی در زمینه پوشاک و البسه استوک دارد. در این میان همانطور که گفته شد شاید ۹۵% واردات پوشاک استوک از کشورهای به غیر از کشورهای اروپایی است چرا که آن‌ها در این زمینه بسیار محدود هستند. در نتیجه بیشتر لباس‌ها و پوشاکی که به صورت استوک وارد می‌شوند، از دبی است که به طور قطع نزدیکترین و امن‌ترین تامین‌کننده پوشاک استوک است.

AGoutlet یکی از این واسطه‌هاست که در دبی واقع است. این شرکت همه ساله از تعداد بسیاری از کمپانی‌های اروپایی لباس استوک خریداری می‌کند و آن‌ها را به قیمتی مناسب به فروش می‌رسانند. شما از طریق AGoutlet می‌توانید به کالای مورد نظر خود در امارات دسترسی داشته باشید.

این شرکت جز بزرگترین واردکنندگان پوشاک استوک در خاورمیانه است که از سراسر جهان و به ویژه اروپا لباس وارد می‌کند و به سراسر کشورهای جهان نیز صادر می‌کند. این شرکت انواع پوشاک اورجینال استوک را خریداری و به صورت عمده به فروش می‌رسانند. شرکت AGoutlet کار خود را از سال ۲۰۰۲ آغاز کرده است و با جلب رضایت بسیاری از مشتریان توانسته است که به یکی از معتمدترین‌ها بدل شود.

شما با خرید پوشاک استوک علاوه بر اینکه می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر اجناس اصل را خریداری کنید، می‌توانید رضایت مشتریان خود را نیز جلب کنید، چراکه در واقع پوشاک خریداری شده توسط شما اصل و اورجینال است.

برچسب ها

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

AG Outlet

جدیدترین محصولات اروپایی در کانال تلگرام

عضویت
خروج