دنیای مد یا مد و فشن

شاید شما هم جز کسانی باشید که به مد و فشن علاقه مند هستید. اما مد چیست؟

مد در واقع به معنای سلیقه است. اما امروزه معانی مختلف دیگری نیز از آن تعبیر می‌شود. در واقع مد عبارت است از روش‌هایی که افراد بر اساس ذوق و سلیقه خود برای یک سبک زندگی مانند لباس پوشیدن و یا حتی پذیرایی انتخاب می‌کنند. پیروی از مد که شامل زیبایی‌خواهی و تنوع می‌شود ریشه در ذات انسان دارد. همانطور که می‌دانید انسان به زیبایی علاقه‌مند است و به طور ناخودآگاه جذب آن می‌شود. به دلیل همین ویژگی‌هایی همچون زیبایی‌خواهی و کمال‌جویی است که مفاهیمی مانند مد در جامعه به وجود می‌آیند. در اینجا می‌خواهیم به مبانی از مد در لباس پوشیدن بپردازیم که بخش عمده تمرکز مد را به خود اختصاص می‌دهند.

اگرچه مد و فشن از قانون و قاعده خاصی استفاده نمی‌کند اما قاعده‌هایی دارد که شما می‌توانید با رعایت آن‌ها بهترین‌ها را بپوشید و به بهترین شکل ممکن دیده شوید.

توصیه اول شیک‌پوشی؛ لباس سفید!

بهتر است که شما همیشه یک بلوز سفید در کمد خود داشته باشید. شومیزهای سفید از این دسته هستند که به استایل شما جلوه‌ای جدید و تازه می‌بخشند. همچنین شما به راحتی می‌توانید این شومیزها را با لباس‌های مختلف ست کنید. شلوار جین و یا حتی شلوارهای پارچه‌ای ظاهری کلاسیک به شما می‌بخشند. لباس‌های سفید علاوه بر اینکه رنگ‌هایی آرامش‌بخش دارند با القای حس سادگی و ظرافت به بیننده, چشم همگان را به سمت شما خیره خواهند کرد.

توصیه دوم؛ کیف، بزرگ یا کوچک؟

توصیه ما به شما این است که حتما از یک کیف کوچک دوشی برای مهمانی‌های عصرانه و یا بیرون رفتن‌های نیمه رسمی انتخاب کنید. کیف‌های بزرگتر برای مهمانی‌های رسمی مناسب‌اند.

توصیه سوم؛ شلوارهای جذب را با پارچه‌های کشی انتخاب کنید.

بهترین راه برای انتخاب شلوارهای جذب، پارچه‌های کشی هستند که در واقع فرم پاهای شما را زیباتر نشان خواهند داد. برای مهمانی‌های غیررسمی می‌توانید از یک جین ساده و خوش رنگ استفاده کنید. همچنین شلوارهایی که متناسب با سایز شما هستند، چه از نوع جین و چه پارچه‌ای میتوانند نقش مهمی را در استایل شما بر عهده داشته باشند.

توصیه چهارم؛ در هنگام خرید به شست و شو هم فکر کنید!

شاید تصور کنید که یک خرید راحت و آسان را انجام داده‌اید، اما دقت داشته باشید لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید از لحاظ شست و شو برای شما مشکل‌ساز نشوند چرا که ممکن است لباس‌هایی که ظریف‌دوزی دارند یا از پارچه‌های گران‌قیمت تولید شده‌اند، سلسله مراتبی سخت‌تر از خرید را در روند نگهداری خود داشته باشند.

بهتر است هنگام خرید حتما به اتیکت لباس دقت کنید، معمولا اطلاعات مفیدی را در این زمینه خواهید یافت.

توصیه پنجم؛ فرم بدن خود را بشناسید!

پیش از انتخاب لباس‌های خود دقت داشته باشید که باید فرم بدن خودتان را به خوبی بشناسید. زمانیکه این فرم مشخص را یافتید، باید به طور همیشگی استایل خود را متناسب با آن انتخاب کنید. اگر ریزنقش هستید بهترین راه استفاده از پیراهن‌های کمربنددار است که قد بلندی نداشته باشند. اگر می‌خواهید که اندام درشت شما متناسب‌تر نشان داده شود بهتر است که از بلوزهایی با راه‌راه‌های افقی استفاده کنید.

توصیه ششم؛ کفش!

کفش‌ها شاید یکی از مهم‌ترین بخش در استایل شما باشند. همیشه کفش‌هایی را انتخاب کنید که می‌توانید به خوبی با آن‌ها راه بروید. همچنین مطمئن باشید که کفش‌های انتخابی شما با لباستان همخوانی دارند. کتانی‌ها برای تیپ اسپرت بهترین انتخاب هستند. همانطور که میدانید www.agoutlet.ir یکی از توزیع‌کنندگان عمده کتونی‌های اسپرت در مارک‌های مختلف است که از لحاظ طرح و رنگ هیچ محدودیتی را شامل نمی‌شود. کفش‌های پاشنه بلند خود را برای مهمانی‌های خاص نگه دارید.

توصیه هفتم؛ لباس‌های محبوب، لیست خود را تکمیل کنید!

ممکن است زمانیکه وارد یک فروشگاه می‌شوید به کل فراموش کنید که به دنبال چه لباسی می‌گشتید. اگر شما هم در زمره کسانی هستید که با دیدن انبوه لباس‌های مختلف در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای انتخاب سردرگم می‌شوید، بهترین راه این است که برای خود استانداردهایی مشخص کنید و بر طبق آن‌ها یک لیست بنویسید.

توصیه هشتم؛ کمد لباس خلوت‌تر، انتخاب بیشتر!

هرچقدر که کمد لباس شما شلوغ‌تر باشد در انتخاب خود دچار شک بیشتری خواهید شد، پس در وهله اول کمد لباس خود را از لباس‌های اضافی خالی کنید.

توصیه نهم؛ لباس‌های خسته کننده را کنار بگذارید!

اگر در استایل خود بخشی کسل‌کننده دارید حتماً آن را عوض کنید. لباس‌های خسته‌کننده نه تنها دیگران را از شما دور می‌کنند بلکه خودتان را نیز افسرده خواهند کرد. بهتر است از لباس‌هایی استفاده کنید که همگان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دقت داشته باشید که این لباس‌ها الزاماً از برندهای گران‌قیمت هستند و شما با هر لباسی می‌توانید یک استایل جذاب و خیره‌کننده داشته باشید.

توصیه دهم؛ ذهن باز برای انتخاب لباس!

بهتر است که برای انتخاب لبا‌ های خود، ذهنتان را باز کنید. شیوه همیشگی خود را تغییر دهید و فرای استایل معمول خود لباس انتخاب کنید. اگر لباسی به تن شما برازنده و زیباست آن را با جمله “خوشم نمیاد” کنار نگذارید بلکه به دقت آن را بررسی کنید و اگر مطمئن شدید که با آن لباس شبیه یک پرنسس می‌شوید آن را بخرید.

در مقوله مد و فشن همیشه ذهن خود را باز نگه دارید، چرا که هرچه فرای تصور و بی‌نهایت فکر کنید همان نیز نصیب شما خواهد شد. شاید مد در معنای لغوی به معنی آزاد گذاشتن ذهن نباشد اما مطمئن باشید در مفهوم آن نمی‌توان هیچ محدودیتی یافت.

برچسب ها

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

AG Outlet

جدیدترین محصولات اروپایی در کانال تلگرام

عضویت
خروج